Otevřená snídaně už v neděli 24. listopadu v Praze!

Obrázek: snidane-listopad-2017-small

V neděli 24. listopadu od 9:30 proběhne v pražském Studiu Alta další Otevřená snídaně. Přijďte se seznámit, potkat staré přátele a začít den příjemným posezením nad čajem a kávou s lidmi nejrůznějšího původu i náboženského vyznání. Připravte své oblíbené jídlo a ochutnejte delikatesy ostatních.

 F5A0535

„Otevřené snídaně proníhají už pátým rokem. Za tu dobu se jich zúčastnily stovky lidí. Jsou totiž příležitostí odložit předsudky a seznámit se s lidmi, se kterými toho máme společného možná více, než se na první pohled může zdát,” říká jejich iniciátor Lukáš Houdek, koordinátor HFC.

4

Snídaně bude probíhat jako součást festivalu Den poezie, který se hlásí ke značce HateFree Fest. Ten si pro snídani připraví od 11:30 speciální hudebně-poetický program s názvem Otevřete oči. Vystoupí básníci Ramy Al Asheq (Sýrie/Palestina) a Adams Sinarinzi (Burundi). O hudbu se postará Pensée.

Vstup zdarma! Adresa: Studio Alta, U Výstaviště 21, Praha 7

 F5A0280

Studio ALTA je prostor pro umění a komunitu v srdci Holešovic, otevřený všemu a všem. Je místem setkávání kultury, neziskového sektoru a nejširší veřejnosti s důrazem na multikulturnost a vzájemnou toleranci.

5

Foto: Lukáš Houdek