My proti všem! A ve všem!

Obrázek: mpv-small

Nacionalistický spolek My proti všem, který se staví proti imigraci, islámu a EU, našel způsob, jak si získat srdce svých potenciálních členů. Nabízí jim totiž výhody, které jinde nenajdete. Například si jakožto člen můžete až na 24 hodin půjčit kartičku pro nákup v obchodním řetězci Makro! A to i bez běžně potřebného živnostenského listu. Jenže!

m proti vsem

Dobrý den,

Deklarujeme, ze veskere iniciativy skupiny Narodni hrdost jsou zcela v rozporu a to zasadnim s hodnotami nasi spolecnosti.

Zdravi,

Romana Nydrle, Makro

MPV makro

Podobně se vyjádřila i Komerční banka, která údajně poskytuje členům skupiny výhody – například vedení účtu zdarma nebo nižší úrokovou sazbu u hypoték.

 

Dobrý den,

Jakoukoliv obchodní či jinou spolupráci Komerční banky, a.s. se skupinou Národní hrdost nebo jejími představiteli vylučujeme.  V tuto chvíli připravujeme oficiální komunikaci Komerční banky na provozovatele webových stránek http://www.narodni-hrdost.cz/ ahttp://www.proti-vsem.cz/, ve
které požádáme o okamžité odstranění neautorizované nabídky Komerční banky a zvážíme i právní kroky.

S pozdravem

Pavel Zúbek, Komerční Banka

MPV KB

Obě z oslovených společností, které údajně výhody členům spolku poskytují, tedy jakoukoliv souvislost jednoznačně odmítají. Jak tedy spolek My proti všem tyto výhody poskytuje? Jde o podvod a okrádání těchto společností? Je proto otázkou, nakolik jsou takové postupy v souladu s hodnotami, které spolek deklaruje – tedy dodržování zákonů a zvyklostí zdejší krajiny.

my proti všem