Hledáme posilu do týmu!

Obrázek: inzerat-small

Chcete se stát součástí realizačního týmu projektu HateFree Culture a podílet se tak na jeho podobě, obsahu a směřování? Zajímáte se o témata vzájemného soužití? Máte inovativní nápady a jste kreativní, komunikativní a máte organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás!

Náplní práce vybrané posily týmu bude zejména koordinace chystané sítě HateFree Zones, tedy zón bez násilí a nenávisti. Těmi se mohou stát prostory (kavárny, divadla, galerie, sportovní kluby, myčky aut, hotely, tančírny, kostely apod.), které se veřejně deklarují jako místo, jenž může navštívit kdokoliv bez ohledu na svou etnickou, sexuální, náboženskou, subkulturní nebo jinou příslušnost. Současně deklarují, že nebudou ve svých prostorách tolerovat nenávistné nebo násilné chování svých návštěvníků.
HateFree zóny vzniknou po celé České republice, vybraný člen týmu proto bude koordinovat registraci nových zón, spravovat jejich profily na webu Hatefree.cz, poskytovat jim kompletní podporu (komunikace, distribuce propagačních předmětů, asistence při tvorbě upoutávek na akce apod.), koordinovat natáčení jejich videomedailonů a často je v regionech navštěvovat. Současně se bude podílet na organizaci a logistice některých z jejich akcí.
Součástí práce pro HateFree Culture bude také koordinace výstav a performancí ve veřejném prostoru regionálních měst, které zejména v průběhu léta 2015 bude realizovat ve spolupráci s Centrem současného umění DOX.
Vedle organizační a koordinační činnosti oceníme také podporu při správě sociálních sítí a webu Hatefree.cz

Požadujeme

· SŠ vzdělání
· zkušenost s realizací kulturních akcí
· zkušenost s koordinací sítě jednotlivců či institucí
· prokazatelný dlouhodobý zájem o témata násilí z nenávisti, xenofobie a rasismu
· profesionální a příjemné osobní vystupování
· vysoká komunikativnost, schopnost vystupovat před větším počtem lidí
· aktivní uživatelská zkušenost s komunikací na sociálních sítích
· časová flexibilita

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti 

· dovednost pracovat na PC (Windows, MS Office Word, Excel, Internet)
· aktivní přístup v řešení pracovních úkolů
· ochota se dále vzděláva
· organizační schopnosti
· místo výkonu práce: Praha

Nabízíme

pracovní poměr na flexibilní poloviční pracovní úvazek (dohoda o pracovní činnosti) - s nástupem ihned

Uzávěrka přihlášek 

Životopis a motivační dopis posílejte elektronicky na adresu info@hatefree.cz do 17. ledna 2015. Uchazeči vybraní do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v týdnu od 19. do 23. ledna 2015.

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.