Miss Argentina a Miss Portoriko prozradily svůj tajný vztah a svatbu

Obrázek: miss-3

Někdejší Miss Argentiny a Miss Portorika překvapily a potěšily fanoušky svým romantickým tajemstvím. Dva roky spolu tajně chodily a na konci října navíc uzavřely manželství. Mariana Varela a Fabiola Valentín se seznámily v roce 2020, když v Thajsku reprezentovaly své země na soutěži Miss Grand International. Obě postoupily do TOP 10, žádná z nich ale nakonec titul nezískala. Ze soutěže si však odnesly něco mnohem cennějšího. Zajímavým detailem je, že do TOP 10 postoupila v tomto ročníku také česká reprezentantka, vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová.

Obrázek: mkiss-5

Po soutěži se zdálo, že královny krásy zůstaly dobrými kamarádkami. Cestovaly a opakovaně se spolu objevovaly v instagramových příspěvcích a příbězích. Přesto nikdo kromě blízkých o jejich romantickém vztahu nevěděl. „Poté, co jsme se rozhodly držet vztah v soukromí, v náš speciální den chceme otevřít dveře dokorán,” prozradily ve videu na Instagramu dva dny poté, co si 28. října v budově městského soudu v San Juan v Portoriku řekly své ano. Video ukazuje to nejlepší z jejich společných chvil, romantické procházky po pláži, mazlení, přípitky šampaňským i nabídku k sňatku. Viděly jej statisíce lidí a získalo přes 10 tisíc komentářů.

Obrázek: miss-4

„Omg, gratuluji, MGI dala dohromady krásný pár," napsala ghansko-americká zpěvačka, modelka a královna krásy Abena Akuaba, která v roce 2020 mezinárodní soutěž Miss Grand International vyhrála. „Gratuluji, krásky, Bůh žehnej vašemu svazku a ať žije láska!!!!" připadala se Venezuelanka Valentina Figuera, vítězka ročníku 2019. „Krásný pár, přijměte gratulace a požehnání!!!” dodala Miss Universe Puerto Rico 2017 Danna Hernández.