Žena lidem zaplatila před Dnem díkůvzdání v supermarketu nákupy. Byla to zpěvačka Sia

Obrázek: sia-supermarket-small

Loni v listopadu se v kalifornském Palm Springs objevila v obchodě s potravinami žena, která nadšeně platila nákup náhodně vybraným cizím lidem. Protože ji většina lidí zná jen z televizních obrazovek a hudebních videí, v nichž nešetří extravagantními parukami mnohdy zakrývajícími i její tvář, málokdo poznal, že štědrou ženou, která platí za obsah vozíku neznámých lidí, je australská zpěvačka Sia.

Sia, 43letá zpěvačka, se před loňským Dnem díkůvzdání objevila v jednom z obchodů v Palm Springs a u pokladen, kam si lidé vyložili obsah svých nákupních vozíků, za jejich nákup začala platit svou platební kartou. Aby skryla svou pravou identitu, lidem okolo tvrdila, že se jmenuje Cici a právě vyhrála v loterii. Extravagantní zpěvačka, která se proslavila písní Chandelier, ve svých klipech často nosí extravagantní oblečení i paruky, které jí mnohdy zakrývají obličej. Nebo se v klipu neobjeví vůbec. Její věrní fanoušci však ve štědré Cici Siu poznali a když se s ní začali fotit, vyzradili její identitu i ostatním.

sia supermarket 1

„Takže Sia platila ve Walmartu v Palm Springs nákup pro všechny na Den díkůvzdání! To je úžasný! Už ji tři dny poslouchám! Je to skvělý člověk!“ psal nadšeně na Twitteru uživatel WhoLeeOoh. A přidávali se další. Steve Williams, podotknul, že ne každý má dostatek peněz na to, aby za ostatní platil nákup, jak to udělala Sia, ale věří, že všichni mohou pro druhé udělat něco pěkného. „Lidé jako je ona, dělají tenhle svět pěkným místem i životu,“ dodal. Další uživatelé Twitteru například navrhovali, aby byla Sia pozvána do pořadu Ellen DeGeneres.

sia supermarket 2

Na videu, které pořídila jedna ze zákaznic, je mimo jiné vidět, jak za Siou přichází žena s květinou a děkuje jí za zaplacení nákupu. Zpěvačka se poté ptá, kdo je další a jde k další pokladně zaplatit nákup zase někomu jinému. „Sia dnes zaplatila za můj nákup, moc děkuju!! Máš laskavé srdce a krásnou duši, když jsi za všechny zaplatila!! Omlouvám se, že jsem všem řekla, kdo jsi, když jsem si to uvědomila. Ale o tvé laskavosti se musí vědět!“ napsala na Twitter uživatelka Adri Buckles a autorka videa.

sia supermarket 3

Zpěvačka se dostala do povědomí lidí i dříve, když promluvila o zdravotních potížích, se kterými se potýká. „Ahoj, trpím chronickými bolestmi, neurologickým onemocněním a Ehlersovým-Danlosovým syndromem a chci říct těm z vás, kteří taky trpí bolestí, ať už fyzickou či duševní, miluju vás a jděte dál. Život je ku*va těžkej. Bolest je demoralizující. Nejste v tom sami,“ uvedla ve svém příspěvku na Twitteru. Ehlersův-Danlosův syndrom je vzácné dědičné onemocnění pojivové tkáně, způsobené porušenou tvorbou kolagenu, případně jiné složky pojivové tkáně. Mezi jeho projevy patří například nápadná volnost (hypermobilita) všech kloubů, ochablost, zranitelnost a hyperelasticita kůže. Na toto onemocnění není lék, pouze podpůrná terapie.

Foto: Twitter