Přijďte v sobotu 12. března na Otevřenou snídani v Třebíči

Obrázek: 274989203-4387574971343963-7208647241720114253-n

V sobotu 12. března od 10 hodin proběhne v Komunitním centru Moravia v Třebíči Otevřená snídaně s příběhem, která je příležitostí poznat naše sousedy bez ohledu na jejich původ, vyznání nebo orientaci a ochutnat jejich kulinářské umění „Otevřené snídaně probíhají v Česku už několikátým rokem. Za tu dobu se jich zúčastnily stovky lidí. Jsou totiž příležitostí odložit předsudky a seznámit se s lidmi, se kterými toho máme společného možná více, než se na první pohled může zdát. Jsme moc rádi, že máme možnost tento koncept představit také v Třebíči,” říká Lukáš Houdek z HateFree Culture. Po snídani bude následovat představení zajímavých lidí, kteří v Třebíči a okolí žijí nebo působí. Vstup na akci je zdarma.

Program

10:00 OTEVŘENÁ SOUSEDSKÁ SNÍDANĚ

Chcete potkat svoje sousedy, známé, kamarády, lidi z jiných komunit a posnídat s nimi? Přineste ze své kuchyně něco dobrého na společný stůl a ochutnejte zase to, co rádi snídají ostatní. Na místě bude k dispozici zdarma čaj a káva, aby se vám snídalo příjemněji.

11:00 HRDINOVÉ ODVEDLE

Významné a inspirativní osobnosti Třebíče se podělí o své nevšední příběhy a zkušenosti. Formou storytellingu potkáte osobnosti, které nejen inspirují, ale mění naše okolí k lepšímu a dělají jej mnohem zajímavějším.

Mezi hosty pak potkáte:

  • Kateřinu Skorockou ze Skoro Kateringu,
  • třebíčského fotografa Jakuba Mertla,
  • Ivetu Mičkovou z místní přikrývky.cz,
  • Evu Fruhwirtovou z Mozkoherny,
  • Markétu Jirka z prvního freeshopu na Vysočině,
  • Karla Tomka jako zakladatele Musica Animata

Hrdinové, tedy osobnosti, které budou sdílet příběh, budou mít své pohodlné místo v prostorách komunitka a tam na určitou dobu (nejspíš 20 minut) přivítají k posezení a povídání své „čtenáře“ (1-6 osob). Toto čtení bude mít 2-3 kola, podle počtu zájemců.