Oblíbená servírka se třemi dětmi přišla o bydlení. Zákaznice jí zařídila nový domov

Obrázek: dunkin-main

Ebony Johnson pracuje jako obsluha v řetězci Dunkin´ Donuts, který se specializuje hlavně na prodej koblih a kávy, v americkém Ohiu. Zde se u okénka drive-thru seznámila se Suzanne Burke, která přijížděla pravidelně pro ranní kávu. Pokaždé spolu prohodily pár slov a postupně se spřátelily. Když se však Ebony u okénka už několikátý týden neukázala, Suzanne se začala zajímat, co se stalo. Dozvěděla se, že má Ebony tři děti a poté, co byla nucena se vystěhovat z bydlení, se nachází ve velmi těžké situaci.

Suzanne chtěla své oblíbené servírce pomoci, a tak oslovila organizace, které pomáhají lidem v obtížných životních situacích. „Chtěla jsem zkusit, zda jí a jejím dětem dokážu změnit život k lepšímu,“ uvedla k pomoci Suzanne Burke. „Chtěla jsem se taky ujistit, že budou mít stabilní bydlení, aby mohla i nadále poskytovat skvělý servis v Dunkin´ Donuts.“

Suzanne se s pomocí místních organizací skutečně podařilo trojnásobné matce pomoci a zařídili pro ni a její děti jen krátce před Vánocemi nové bydlení. Díky nábytkové bance nový domov dokonce vybavili nábytkem. Ebony Johnson to považuje za vyslyšení jejích modliteb. „Modlila jsem se a ptala se, zda bych mohla najít domov ještě před Vánocemi,“ uvedla dojatě a se slzami všem děkovala.

Nyní se snahy dobrovolníků soustřeďují na to, aby zajistili pro Ebony auto, kterým by mohla jezdit do práce, protože nové bydlení se nachází poměrně daleko od Dunkin´ Donuts. Nyní se však může vrátit do práce bez obrovského břemene, které ji tížilo. „Miluju Dunkin´. Když tam jsem, jsem šťastná. Zákazníci mi přinášejí radost. Jsem tu pro vás!“ vzkazuje Ebony.

Lidé, kteří jí pomohli, se shodli, že jsou velmi šťastní, že jí mohli pomoci. „Jsme šťastní, že jsme se stali součástí pomoci Ebony a její rodině, že jsme přispěli k tomu, aby se cítila o svátcích milovaná. Díky laskavým lidem jsou doma, akorát tak na Vánoce,“ napsala nábytková banka New Life Furniture Bank, která poskytla vybavení domu.