Duhová Otevřená snídaně už v sobotu 13. srpna v centru Prahy. Tentokrát jako součást Prague Pride

Obrázek: 274989203-4387574971343963-7208647241720114253-n

Chcete potkat své sousedy, známé nebo poznat nové lidi z jiných komunit a sociálních bublin a strávit příjemný čas v obklopení dobrého jídla? Přineste ze své kuchyně něco dobrého na společný stůl a ochutnejte zase to, co rádi snídají ostatní. V sobotu 13. srpna od 9:30 proběhne další Otevřená snídaně, tentokrát v Kampusu Hybernská v samém centru Prahy.

Aby se vám spolu s ostatními lépe snídalo, bude pro vás na místě k dispozici zdarma čaj a káva. Jelikož tentokrát Otevřená snídaně probíhá v rámci festivalu Prague Pride, připravili jsme pro zájemce ve spolupráci s galerií Artivist Lab, která spojuje aktivisty a umělce, na místě výtvarný workshop pro děti i dospělé, kde se můžete připravit i zkrášlit na následný Duhový průvod Prahou, který se začíná řadit na nedalekém Václavském náměstí od 11:30 a vyráží úderem jedné hodiny odpoledne na svou trasu. Na workshopu si můžete vyrobit transparent, masky nebo zkrášlit svůj obličej nejrůznějšími barvami. Základní pomůcky a materiály budou na místě.

Na akci, na níž je vstup zdarma, je vítaný každý – bez ohledu na původ, vyznání nebo orientaci. Snídaně a program probíhá ve spolupráci s galerií Artivist Lab, která je součástí sítě HateFree Zone, a s kavárnou Hlína. 

V případě pěkného počasí bude snídaně i další program probíhat na útulném dvorku kampusu, který je vyhledávanou oázou v samém centru města. Při mokré variantě proběhne v prostorné a útulné kavárně Hlína, která je součástí kampusu.