HateFree Zóna - Super Panda Circus

Bar

Šilingrovo náměstí 257/3
602 00 Brno

Na podzim roku 2014 vznikl v Brně nový mikrosvět. Svět sám pro sebe a jeho hosty. Nejdivnější bar v Česku. Super Panda Circus.

Na podzim roku 2014 vznikl v Brně nový mikrosvět. Svět sám pro sebe a jeho hosty. Nejdivnější bar v Česku. Super Panda Circus.

Z rušné ulice pod hradem Špilberkem se sem dostanete rozhrnutím venkovního zlato-fialového závěsu. Přijmete welcome drink chlazený v útrobách starého piana, zatímco váš zrak upoutají na stěně visící lehce erotické fotografie barmanů. Hovíte si v Chesterfield sedačce a užíváte si začátek večera...to hlavní vás teprve čeká!

Bar jsme tvořili v duchu česko-asijské symbiózy. Hodně jsme toho v mládí nacestovali a nechali jsme se tím v Pandě inspirovat. Bar však není kopií či napodobeninou asijských podniků. Má znázorňovat představy středoevropského travelera, který s batohem na zádech žmoulá zpocenou dlaní nízkonákladovou letenku směr daleký východ. Ve chvíli, kdy do Pandy vstoupíte, se cestovatelem stáváte vy.

Už nebudeme dál popisovat, jaká překvapení na hosty čekají po zdolání schodů do barového sálu, co je pointou obřího barového komiksu, jakými nápisy staženými z twitteru je popsaná odpočinková místnost, ani jak se drží nápojové menu vyvedené ve stylu zlato-červeného leporela. Raději si to přijďte vyzkoušet sami.

Meritem věci je v baru vždy koktejl. Na recepturách drinků pandí tým pracoval tři měsíce. Dlouho laděné koktejly obsahují yuzu marmeládu, tamarind, shiso a další asijské srandičky, o nichž jste možná ještě neslyšeli. Nedlouho po svém otevření se Panda dočkala významného ocenění. Obdržela cenu za nejlepší koktejlové menu v České republice.

Co nás však charakterizuje naprosto jednoznačně je otevřená mysl. Potřebujete ji, když cestujete, stejně jako když chcete dennodenně hostit bar plný lidí. Ke každému hostovi přistupujeme se stejnou úctou, respektem a předsevzetím přetvořit jeho dnešní večer ve fantastický zážitek. Proto se hlásíme k HateFree Culture. Jsme tady pro každého, a přejeme si, aby právě u nás byl sám sebou.