HateFree Zóna - Pet Heroes

Jsme dočasná péče pro opuštěná zvířata se zaměřením na handicapované psy a kočky. Vítáme na venčení, setkávání a adopce všechny, kteří se zapojit chtějí.

Jsme nezisková organizace tvořená lidmi, kteří věří, že každý život má smysl. Společně proto pomáháme domácím zvířatům, která se ocitla v nouzi. Jsme mladí a máme velké sny, hlavně o tom, aby každá kočka a pes na světě měli svůj vlastní teplý pelíšek.

Jedním z našich největších projektů je Handipet Rescue, kde umisťujeme do dočasných péčí hendikepovaná a nemocná zvířata. Pokud tedy máte kousek volného místa u sebe doma, které byste chtěli poskytnout jedné dušičce v nouzi, budeme rádi, když se nám ozvete. Zároveň oceníme i materiální dary – hlavně krmiva, inkontinenční podložky a úklidové prostředky. Většina našich zvířat je zároveň i k adopci.

Neustále hledáme dobrovolníky, volných pozic je mnoho. Z domova se můžete zapojit třeba do tvorby inzerce, sdílení inzerátů, psaní nebo překladů článků. Na různých místech v republice nám můžete pomoct s focením zvířat nebo produktů z našeho charitativního obchůdku. V Praze hledáme dobrovolníky na výrobu placek, úklid, převozy zvířat. 

Jsme otevřeni všemu a všem, nezáleží nám na tom, jestli jste LGBTQ+, jaké je vaše náboženské vyznání, jestli máte nějaký hendikep nebo jakým jazykem mluvíte, důležitý je zápal do práce a radost z pomoci druhým. Přesně proto jsme i HateFree zónou.