HateFree Zóna - Papírna Plzeň

Kulturní centrum

Zahradní 173/2
301 00 Plzeň

Kavárna CAFÉ | PAPÍRNA je snaha o udržení místa bývalých industriálních prostor plzeňské papírny. Open space kavárna je součástí kulturního centra Papírna.

Kavárna CAFÉ | PAPÍRNA je snaha o udržení místa bývalých industriálních prostor plzeňské papírny. Open space kavárna je součástí kulturního centra Papírna.

CAFÉ Papírna sídlící v prvním patře průmyslové budovy bývalé továrny je každodenně otevřený kulturní prostor, kde hosté narazí na vybraný sortiment a vlastní produkty, které se chuťově opírají o bylinky z vlastní zahrady. Kromě okouzlujícího interiéru CAFÉ Papírna, kde se snoubí industriální design s kreativní atmosférou, lze využít venkovní zahrádky.

CAFÉ Papírna se stala rozvíjejícím kulturním místem, zaměřeným na pomoc kreativnímu prostředí a rozvoj kulturního dosahu pro celou veřejnost. Ať už dáváte přednost koncertům kapel různých žánrů, uměleckým výstavám, divadelním přestavením, promítání filmů nebo tanečním vystoupením. Pořádají se zde také indoor skatebordingové a bikeové závody. Díky vybavení, které můžeme poskytnout, je CAFÉ Papírna oblíbeným spotem pro různorodé umělce. K dispozici je pět hudebních zkušeben a taneční sál. V neposlední řadě je k dispozici fotoateliér o rozměrech 220 m2. Tohle vše přízpívá ke spokojenosti umělců, pro které je připraveno perfektní zázemí, a tím pádem také ke spokojenosti hostů.

V dnešní rozporuplné společnosti a toxickém prostředí, kde každý polemizuje o všem, je pro nás přihlášení se do komunity Hate free krokem k tomu, abychom se postavili na stranu, která je podle nás správná. Na stranu, která udává náš přístup k práci a ostatním lidem. Je to především krok k tomu, abychom se veřejně přihlásili k principům tolerance, a to bez předsudků a bez nenávisti.