HateFree Zóna - Opposite club

Hudební klub

Ječná 12
120 00 Praha

Multižánrový hudební klub v centru Prahy blízko Vltavy. Klub je situovaný do krásných secesních prostor bývalého divadla.

Multižánrový hudební klub v centru Prahy blízko Vltavy. Klub je situovaný do krásných secesních prostor bývalého divadla.

Prostor se nachází v průjezdu do dvora na adrese Ječná 12, Praha 2 v prvním patře. Skládá se z baru , sálu, podia a salonku, vznik se datuje tuším do 30. let min. století.Vstup do Klubu je společný s LGBT friendly hostelem.

Klub nyní prochází částečnou rekonstrukcí a to jak fyzickou, tak programovou. Po několikaletém provozu se zde vystřídala řada Djs a umělců. Díky nim jsme také získali velkou zahraniční klientskou základnu. Přes léto se zaměřujeme na hudební produkci a to jak Djs, tak živé kapely. Od září máme naplánované také workshopy, divadla, tématické a filmové večery, přednášky, taneční kurzy, výstavy atd.

Máme bohaté a velmi kladné zkušenosti se zahraniční klientelou, mezi kterou jsme získali řadu dobrých přátel. V tuto chvíli z trochou nadsázky mohu říci, že není země na světě, ze které by u nás nikdo nebyl. Naší největší motivací jsou tedy osobní zkušenosti. Víme, jak se lidé z ostatních zemí chovají, at už to jsou tzv. vyspělé, či rozvojové země .

Osobně mě nejvíce překvapili reakce lídí ze zemí, které jsou ve válečném nebo jiném konfliktu, protože se zde u nás k sobě vždy chovají slušně a na úrovni diskuse. Proto nemáme nejmenší důvod kohokoliv vylučovat, nevpustit, urážet, nebo jinak diskriminovat at už z důvodů rasových, náboženských, sexuálních a nebo celkově "mediálních".

Otevřené dveře jsou zde pro každého, kdo přichází v dobrém úmyslu se kulturně vyžít, popovídat s přáteli a rozšiřovat naší komunitu.