HateFree Zóna - MarthysKitchen

Restaurace, bistro

Francouzská 13
120 00 Praha

Marthys Kitchen vzniklo v touze nabídnout lidem plnohodnotné jídlo a vše co k tomu patří. A tak se spojily dvě touhy dohromady.

Marthys Kitchen vzniklo v touze nabídnout lidem plnohodnotné jídlo a vše co k tomu patří. A tak se spojily dvě touhy dohromady.

Martin-majitel bistra, přinesl do projektu své dlouholeté zkušenosti a vášeň pro vařeni a Kristina (Martinova partnerka) - výtvarnice a návrhářka interiéru vdechla do prostoru dusí ve stylu "francouzsky venkov". S těmito ohledy jsme koncept navrhovali tak, aby si naši zákaznici u náš připadali tak trochu jako doma. To znamená dostat na talíř takové jídlo, které není ošizené např. o "opravdové" máslo nebo nejsou tyto ingredience ničím nahrazeny. Jídlo připravujeme bez mikrovlnné trouby a co nejvíce z čerstvých a sezonních surovin. K tomu samozřejmě patří i osobni a milý přístup.

Zaměření našeho bistra je Francie a Velká Británie. V tomto duchu jsou koncipovány jídla i nápoje. Vzhledem k našemu zaměřeni i umístěni bistra v centru Vinohrad na Francouzské třidě, jsou z velký části našimi zákazníky cizojazyčné hovořící lide. Rádi u nás vytváříme přátelské prostředí a naši společnou zživotni filosofii je, chovat se ke všem lidem slušné a s respektem.

Marthy"s Kitchen je místo kde se v jeden den u poctivého jídla potkávají lidé z kultur celého světa a naše jídlo je článek, který je spojuje. Už jen z toho důvodu je rozhodnutí stát se HateFree Zonou jasnou volbou. Ať už jste z Čech, Slovenska, Ameriky, Ruska, Německa, Afganistánu, Velké Británie, Francie, Itálie, Ukrajiny, Chorvatska, Srbska, Japonska, Číny, Španělska, Vietnamu a dalších zemí, jako naši zákazníci, nebo odjinud, je to jedno, u nás jste vždy vítáni osobním přístupem, milým úsměvem a dobrou náladou.