HateFree Zóna - Makeup Group

Škola

Křižíkova 477/119
186 00 Praha

  Makeup Group – škola líčení a prodejna profesionální kosmetiky v Praze.  

S radostí uvítáme každého a to bez ohledu na náboženské vyznání, národnost nebo sexuální orientaci - spojujeme totiž všechny kreativní, talentované a nadané jedince. Přednášející lektoři ve škole Makeup Group jsou vizážisté a stylisté z různých koutů světa. Zákazníci za námi přijíždějí do Prahy dokonce z jiných kontinentů.

Makeup Group by nebyla stoprocentní Hate Free Zone, kdybychom na našich seminářích a workshopech nevyužívali kosmetiku, která splňuje požadavky těch nejnáročnější zákazníků. Naše výrobky odpovídají životnímu stylu téměř každého moderního člověka. V Makeup Group prezentujeme a prodáváme kosmetiku, která se netestuje na zvířatech, neobsahuje gluten, škodlivé silikony ani parabeny a většina produktů z našeho sortimentu je VEGAN. Některé z nich jsou absolutní inovací v kosmetice, potvrzuje to celá řada ocenění na prestižním kosmetickém veletrhu INTERBEAUTY v Praze za produkt inovativní a šetrný k životnímu prostředí.

Na prodejně Makeup Group najdete kosmetické značky z USA a Kanady: Bodyography Professional Cosmetics, Kett Cosmetics, BeautySoClean, PRORituals a další. V Makeup Group máme skutečně velmi bohatou škálu dekorativní kosmetiky a rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného produktu a odstínu pro Vás.

Pro každého člena Hate Free Zone nabízíme bezplatnou makeup konzultaci a speciální slevu na stránkách www.makeupgroup.cz (pro aktivaci slevy při objednávce, uveďte do řádku "slevové kupony" kód HATE FREE).