HateFree Zóna - Klub volného času Klecany

Komunitní centrum

Do Klecánek 52
250 67 Klecany

Klub volného času Klecany je komunitní centrum pro všechny věkové kategorie zřízené městem Klecany.

Nabízí programy pro rodiny s dětmi (včetně možnosti využití hracího koutku), mládež a seniory a spolupracuje také s Kulturním centrem Rychta i s klecanskými spolky. Cílem je podporovat komunitní život v Klecanech, a tak je klub místem, kde se mohou setkávat jednotlivé skupiny samostatně nebo NEJLÉPE všichni společně, a to při pravidelných aktivitách i jednorázových akcích (cvičebních, hudebních a vzdělávacích).

V Klubu volného času na vás čeká Dětský Klubík Klecany pro děti od 2 let, hrací koutek pro rodiny s dětmi, komunitní centrum pro seniory s vlastní klubovnou a denním stacionářem a na podzim roku 2023 bude otevřen klub pro mládež. V budově jsou dále dva víceúčelové sály k využití pro volnočasové aktivity, učebny pro kroužky a také místnost pro soukromou speciálně-pedagogickou péči Z Ulity pod vedením Mgr. Štěpánky Štočkové. Probíhají zde dlouhodobé kroužky pro děti a dospělé, ale pořádáme i jednorázové workshopy, semináře, víkendové akce, výlety pro seniory...

Objekt je vybaven nejen pro dospělé, ale i pro potřeby svých dětských návštěvníků, proto se zde nacházejí přebalovací pulty, toalety s dětským stupínkem a další zařízení pro děti. Prostory je možné si pronajmout pro narozeninové oslavy, školení, semináře, workshopy, apod. 

Klub volného času Klecany je zde opravdu pro všechny. Proto jsme se zapojili mezi HateFree zóny.