HateFree Zóna - k světu.

Kulturní spolek

Škroupova 1981/1
301 00 Plzeň

Plzeňský spolek k světu. pracuje již řadu let s tématem využití veřejného prostoru na pozadí pořádání netradičních kulturních akcí.

V rámci svého dosavadního působení již organizace představila projekt na osídlení a revitalizaci centrální náplavky u řeky Radbuzy – sezonní festival Náplavka k světu., založila plzeňskou odnož PechaKucha Night (mezinárodní koncept showcasu kreativců a zajímavých lidí), spouští první městskou půjčovnu koloběžek, provozuje galerii v podchodu a projekt Kontejnery k světu.; za svým jménem však nese mnoho dalších kulturních a uměleckých aktivit.

Rádi bychom se do kampaně zapojili, protože naše projekty jsou dostupné a určené všem bez rozdílů pohlaví, národnosti, náboženství.. Jednoduše, pro nás je důležité, aby místa, která oživíme byla využívána, lidé v nich rádi trávili svůj čas a zároveň fungovala kulturně a užitečně.

Naše organizace samotná je poskládána z 90% dobrovolníky, kde se míchají jak národnosti, tak kultury a všichni máme společný cíl - dělat něco hezky, zajímavě a pro lidi. Nemáme rádi předsudky a jsme rádi za každého, kdo nám s něčím pomůže a podílí se tak na něčem, z čeho pak mají radost všichni.