HateFree Zóna - Inkdividual

Služby

Šrobárova 3
130 00 Praha

Inkdividual je pražský tetovací a piercingový salón kousíček od metra Flora. Jeho hlavní myšlenkou je důraz na individualitu každého zákazníka, respekt k jeho přístupu, přáním a nápadům.

Inkdividual je pražský tetovací a piercingový salón kousíček od metra Flora. Jeho hlavní myšlenkou je důraz na individualitu každého zákazníka, respekt k jeho přístupu, přáním a nápadům.

Krom klasického tetovaní a piercingu, který zahrnuje i mikrodermální, surface nebo intimní piercing se specializujeme i na skarifikaci- vytváření ozdobných jizev za pomocí žáru nebo řezaných skalpelem, splity (tedy rozpůlení) jazyka a další extremnější tělesné modifikace. Navíc umíme tetovat i vysoce tradičními technologiemi za pomocí ručního vypichování nebo vyšívání vzorů inuitskou metodou.

Patří k nám i uskupení Fly High Tribe suspension crew, které se zabývá věšením na háky a pořádá veřejná vystoupení i workshopy pro zájemce o tento prožitek. V rámci individuálního přístupu se soustředíme nejen na motivy a šperky vytvářené na míru, ale i na specifické pojetí celého procesu. Chápeme, že pro mnohé je fyzická změna i možnou duchovní transformací a přechodným rituálem a proto se zájemcům snažíme poskytnout co nejlepší podmínky k jeho uskutečnění.

Chceme být součástí HateFree Zone protože si myslíme, že pochopení rozdílnosti a jinakosti nás může jen obohatit a otevřít nám nové cesty namísto stavění bariér. Baví nás objevovat nové myšlenky a diskutovat o nich. Osobním bojem hned několika našich kolegů je osvobození symbolu svastiky od negativních konotací vytvořených nacistickým režimem a jeho následovníky. Proto všechny svastiky, které u nás potkáte jsou součástí toho úsilí a rozhodně se jich nemusíte bát. Sami dobře víme jaké to je, být obětí nenávisti kvůli vzhledu, osobnímu přesvědčení, nebo pohlaví a něco takového nechceme šířit dál. Krása je v rozmanitosti.

Členové HateFree Culture, kteří se prokáží HateFree Občankou, získají 10 % slevu jak na tetování, tak na piercing (s občersvením zdarma).