HateFree Zóna - HitHit.cz

Online služby

Pražská tržnice, hala 19, Bubenské nábřeží 306/13,
170 00 Praha 7

Hithit.cz je největší český crowdfudingový portál, který můžete navštívit v Holešovické tržnici.

Hithit.cz je největší český crowdfudingový portál, který můžete navštívit v Holešovické tržnici.

Co je to crowdfudning? No, česky se tomu dá říkat třeba komunitní financování. Je to způsob jakým od velké skupiny lidí získáte finanční příspěvky na realizaci svého nápadu.

V Hithitu pěstujeme takzvaný „odměnový crowdfunding", tedy lidé nepodporují projekty jen tak (jak je tomu třeba u veřejné sbírky), ale výměnou za odměnu. Na začátku projektu si stanovíte cílovou částku. Máte omezený čas 45 dnů a když za tuhle dobu nezískáte dostatečný počet podporovatelů, abyste vybral alespoň 100% cílové sumy, peníze se vrací zpět přispěvatelům. Ale ono se to podaří a vy pak můžete realizovat projekt se vším všudy!

Ať už vydáváte knížku, točíte klip, chcete mít na festivalu bambusové nádobí, váš táta nakreslil úžasný batoh se stoličkou nebo prostě jen chcete podpořit kočičí útulek, crowdfudning se hodí. A my vám s tím rádi poradíme.

Jedinou podmínku, kterou musí obsah projekt splňovat, je lidská slušnost, jinak může být projektem snad úplně cokoliv a autorem kdokoliv.

A to se nám na crowdfundingu nesmírně líbí, každý kdo je dostatečně nadšený, může se svým nápadem uspět, bez ohledu na původ, přesvědčení, vzhled, víru...

A proto chceme být součástí HateFree Zone.