HateFree Zóna - HELL

Služby

Přístavní 7
170 00 Praha 7

Hell je legendární pražské tetovací a piercingové studio. Od roku 2004 děláme tetování, piercing, skarifikace, těžké tělesné modifikace jako implantáty, splity jazyka nebo beading. Pořádáme také suspension workshopy – věšení na háky.

Říká se, že piercing z Hellu nebolí. A je to pravda. Piercing pro nás nekončí píchnutím, ale jeho úplným zahojením. Proto je v Hellu kontrola a řešení problémů s hojením zdarma. Jako jedno z mála studií se věnujeme také genitálnímu piercingu.

Jsme body positive, LGBTQ+ friendly a nesoudíme. Zároveň nám není jedno, co a koho tetujeme. Extremistická tetování a kopie jiných tetování zásadně neděláme. Do Hellu se chodí pro originály. Naši tatéři a tatérky mají každý svůj osobitý tetovací styl a jejich díla jsou výsledkem spolupráce zákazníka/zákaznice a tatéra/tatérky. Věnujeme se i specifické disciplíně tetování přes jizvy po úrazech, operacích, masektomii, císařském řezu a pomáháme tak lidem znovu přijmout své tělo.

Máme blízko k vegetariánství a veganství (to je životní styl většiny Helláků), výtěžky ze suspension workshopů vždy věnujeme zvířecím útulkům. Pořádáme celý vějíř akcí pod hlavičkou Hell Events – od legendárního body modification večírku Hell Party, přes vzrušující fetish a BDSM akci Fetish Night a po bondage a shibari večery Rope Spirit.

Bojujeme proti předsudkům spojeným s tetováním, piercingem a modifikacemi. Stále dokola dokazujeme, že potřeba vyjádřit se pomocí úprav svého těla nesouvisí s jeho schopnostmi a inteligencí. Naopak může být prostředkem ke zkrášlení, proměně a přijetí těla a mít také rituální a spirituální rozměr. Podobně to vidíme i u BDSM aktivit, které také bývají často odsuzovány.