HateFree Zóna - Cargo Gallery

Galerie

Rašínovo nábřeží
110 00 Praha

Jsme loď a plujeme mezi Prahou a Drážďany. Jsme vlastně cirkus, kde jsou k vidění koncerty, divadelní představení a spoustu dalších věcí. Přijďte se přesvědčit

Jsme loď a plujeme mezi Prahou a Drážďany. Jsme vlastně cirkus, kde jsou k vidění koncerty, divadelní představení a spoustu dalších věcí. Přijďte se přesvědčit.

Multifunkční kulturní centrum Cargo Gallery je zrekonstruovaná 70metrová nákladní loď Niké s prostorem pro galerii, kavárnu, sál v podpalubí a horní palubu. V Praze kotví již druhým rokem na pražské Náplavce, během roku však putuje i do Litoměřic, Děčína, Ústí nad Labem nebo severních Čech a Německa.

Dějí se u nás workshopy, konference, koncerty, tančírny, výstavy, divadelní představení, noční filmové projekce, módní přehlídky a party s DJ.

Jsme HateFree Zone, protože jsme multimediální prostor, který mohou užívat mladí, staří, muži, ženy, postižení i bez berlí, křesťané či muslimové, milující ženy i muže. Chceme být platformou pro lidi, kteří jsou otevření a nemají klapky na očích.