HateFree Zóna - Ackee s. r. o.

Jsme designeři a vývojáři aplikací. Od roku 2012 jsme zanechali digitální stopu na více než 300 projektech a naše appky usnadňují život milionům lidí po celém světě. Zakládáme si na špičkovém designu, technologickém náskoku a výjimečném in-house týmu.

Pro klienty jsme partneři, kteří posouvají jejich byznys dopředu, pro zaměstnance místo, kde se můžou rozvíjet, bavit a žít #ackeespirit. V tom, co děláme, chceme být nejlepší a sdílet zkušenosti s ostatními. Díky tomu můžeme dlouhodobě růst, udržovat produkty našich klientů na vysoké úrovni, dělat dobro pro komunitu i veřejnost a přitom šetřit zdroje klientů i ty naše.

Doma jsme v Praze i Berlíně a náš agenturní tým čítá přes 70 vývojářů, designérů, projekťáků i testerů různých národností, takže být #hatefree je základ. Společně vytváříme jedinečnou firemní kulturu, udržitelné digitální produkty a pomáháme klientům digitalizovat jejich byznys. Své úspěchy i know-how rádi vracíme a sdílíme s komunitou prostřednictvím přednášek a blogů, meetupů a hackathonů a dalších neziskových projektů. Byznys klientů tak posouváme dopředu a rozvíjíme se spolu s tím. Jsme partneři pro udržitelnou digitalizaci.