Подробнее на сайте: http://pilot-in2it.ru http://grand-business.ruGo to top of pagehttp://begin-travel.ruhttp://israeli-medicine.ruhttp://live-medicine.ruhttp://grand-medicine.ruhttp://mellmo.ruhttp://more-health.ruhttp://medicine-plus.ruhttp://free-medicine.ruhttp://german-medicine.ruhttp://firstmedicine.ruhttp://rich-health.ruhttp://free-health.ruhttp://natural-treatment.ru

Lucie Bittalová - community manager

Lucie Bittalová podržtaška 1 (community manager)

Narodila jsem se v roce 1987 v jihomoravských Valticích, ale velkou část života jsem prožila v severomoravském Bohumíně. Dálkově studuji anglistiku na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem se poprvé začala aktivně zajímat o lidskoprávní tematiku . Baví mě na toto téma upozorňovat kreativně a s humorem, např. „trollením nácků“ na sociálních sítích. Když zrovna nejsem na facebooku, sním o romantické lásce s Adamem B. Bartošem. A proč jsem součástí HateFree Culture? Čtěte zde.

Lucka v roce 2016 podlehla rakovině děložního čípku.

Jaroslav Valůch - Manažer projektu

Jaroslav Valůch spoluzakladatel projektu

Narodil jsem se v létě roku 1979 ve Zlíně. Vystudoval jsem reklamu, ale protože se mi nechtělo propagovat prací prášky, rozhodl jsem se zkusit jí využít k něčemu užitečnějšímu. To mě přivedlo do různých koutů světa, kde jsem prostřednictvím  médií či online a mobilních aplikací asistoval obětem konfliktů a katastrof. Mnohokrát jsem díky tomu poznal, jak zdánlivě nevinné projevy nesnášenlivosti mohou být zárodkem děsivých a neřešitelných problémů. V Čechách jsem byl několikrát napaden nácky jenom kvůli tomu, co jsem měl na sobě (o tom více zde). Ten pocit nespravedlnosti je příliš silný na to, abych seděl se založenýma rukama, proto jsem součástí HateFree Culture.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.