Zoot - České Budějovice

Vydejna Budejovice 8

Druh zařízení: Eshop

Ulice: Krajinská 212/43

PSČ a Město: 370 01 České Budějovice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

Druh zařízení: Eshop

Ulice: Krajinská 212/43

PSČ a Město: 370 01 České Budějovice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

vydejna-budejovice-6

ZOOT je revoluční on-offline obchod s módou a designem v Česku, Slovensku a Rumunsku, který jako jediný na světě propojuje pestrost a svobodu výběru na internetu se zkoušením nového (oblečení) v reálném světě.

Přestože už nás všichni vidí jako velkou firmu, my se za ní nepovažujeme. Nejsme firma. Jsme společnost. Organismus fungující se vzájemným respektem a láskou, ne podle šarže, pohlaví, rasy nebo hierarchizace moci.

Jsme lidi, kteří sdílí lidské hodnoty. A čím větší společnost sídlící stejné hodnoty se sejde, tím větší může mít dopad na to, co se s naším světem děje.

Proto přijímáme odpovědnost za to, že svět kolem nás jako velká společnost ovlivňujeme, a značku ZOOT vnímáme jako médium, které má dennodenně větší dopad než televizní zprávy.

I proto se připojujeme k HateFree Culture - protože věříme, že láska, otevřenost a tolerance jsou jediné cesty k radosti ze života každého z nás, a tím celé naší společnosti. Tak si tu radost konečně udělejme. Jen tak.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.