XY - Handipet Rescue

562a4a8f05a46 DSC 3207

Druh zařízení: Útulek pro psy a kočky

Ulice: Hoření Vinice 57

PSČ a Město: 277 41 Hoření Vinice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

Druh zařízení: Útulek pro psy a kočky

Ulice: Hoření Vinice 57

PSČ a Město: 277 41 Hoření Vinice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

562a4a8f05a46-DSC 3207

Jsme dočasná péče pro opuštěná zvířata se zaměřením na handicapované psy a kočky. Vítáme na venčení, setkávání a adopce všechny, kteří se zapojit chtějí.

Spojuje nás láska ke zvířatům, potřeba pomáhat těm, kteří si sami pomoct nedokážou. Jim nezáleží na tom, kdo je váš partner, odkud pocházíte, jaké máte názory na svět, v koho nebo co věříte, ale jen na tom, jak se k nim chováte a co máte v srdci. A tak to máme i my.

Patříme k nestátní neziskové organizaci. Nejsme financováni státem. Při vstupu k nám ze sebe strháváte všechny nálepky, na politiku si ani nevzpomete. Na tom totiž u nás vůbec nezáleží. Jediné, co je v tu chvíli důležité, je záchrana života.

Nejšťastnější jsme, když se s námi naši svěřenci loučí a jdou do nových domovů, když vyléčíme psa, kterému už moc času nezbývalo, když nám dvounožky vyhrabou díru na zahradě nebo si jen tak sedneme ke kávě a povídáme si o tom, co nám zase doma zničili. Tak se někdy zastavte a prožijte to s námi.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.