Подробнее на сайте: https://newsexplore.ruhttps://maincredit.ru
https://automobyle.ruhttps://holdnews.ru
https://topallnews.ru
https://ultimnews.ruhttps://estascredit.ruhttps://pc-room.ruhttps://prime-pc.ru
https://news101.ru
https://hotsnews.ruhttps://priornews.ruhttps://newshead.ru https://flarenews.ru
https://leadingnews.ru

Klub kultury Napajedla

553e00354ec21 025 3905

Druh zařízení: Kulturní spolek

Ulice: Komenského 304

PSČ a Město: Napajedla 763 61

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Kulturní spolek

Ulice: Komenského 304

PSČ a Město: Napajedla 763 61

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

553e00354ec21-025 3905

Progresivní kulturní organizace, která kromě pořádání širokého spektra akcí ve městě provozuje unikátní muzeum, kavárnu, knihovnu, informační centrum a sdružuje několik uměleckých spolků.

Progresivní kulturní organizace města, která kromě pořádání širokého spektra akcí ve městě provozuje unikátní muzeum, kavárnu, knihovnu, kino, informační centrum a sdružuje několik uměleckých spolků.
Zaměřujeme se na podporu tradic, ale i současného umění, cílíme především na kvalitu, jdeme cestou mimo hlavní proud.

Prostory, kterými Klub kultury disponuje, jsou Nový Klášter (muzeum, knihovna, informační centrum) a Klášterní kaple s úžasnou atmosférou pro koncerty (od artificiální hudby po jazz a především soudobou alternativní muziku), ale také promítání (Jeden svět, Kinedok) a kavárnou Café Klášter (výstavní prostor pro mladé talenty).

V muzeu najdete stálou expozici plastových hraček designérky Libuše Niklové, multimediální výstavní sál určený pro výstavy výtvarné, historické i současné audiovizuální umění. Jsme hrdí na nově renovované památkově chráněné kino. Podporujeme inovativní projekty, spolupracujeme se studenty, neziskovkami i komerční sférou.

Kolem Klubu kultury se sdružuje asi 190 lidí (pracovníci, brigádníci, spolky, dobrovolníci).

Mezi naše nejvýznamější akce patří: Divadelní festival ochotnických souborů, Moravské chodníčky, Festival Rudolfa Firkušného, Festival malých pivovarů, Den Země a další akce jako výstavy, workshopy, farmářské trhy, divadla, koncerty, promítání ...

Být Hate Free Zonou je pro nás označením toho, jak skutečně přistupujeme k naší práci, kolegům, veřejnosti i životu. Jako veřejná instituce cítíme povinnost nejen dodržovat principy rovnosti, ale především aktivně přispět k vytváření tolerance a pestrosti ve společnosti.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.