Kabinet múz

Kabinet Muz Uvodni

Druh zařízení: Tělovýchovná jednota

Ulice: Sukova 4

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Tělovýchovná jednota

Ulice: Sukova 4

PSČ a Město: 602 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

kabinet-muz-uvodni

Nabízíme veřejnosti pestrý program klasických i experimentálních formátů - koncerty, eventy, divadelní představení, výstavy, audiovizuální mezižánrové produkce, bankety i rauty. Charakter Kabinetu múz tvoří intenzivně také zahraniční návštěvníci a studenti, kterých je v Brně tradičně velké množství. Multikulturnost místa tak není naplněna jen pestrou paletou uměleckých žánrů, ale také schopností spojovat a bavit veřejnost z nejrůznějších částí světa. V posledních třech letech zde vystoupili umělci více jak 40 národností.


Kabinet múz je multikulturní prostor se sálem, prosvětlenou kavárnou, třemi bary, kuchyní a zázemím pro umělce. Kultura místo naplňovala od roku 1991, kdy se tu na dvanáct let usadilo HaDivadlo. V divadelních aktivitách pokračovalo také Divadlo v 7 a půl, Divadelní fakulta JAMU a momentálně zde působí hostující angažované Divadlo Feste. Ostatní kulturní programové plnění zajišťuje dramaturg a producent Tomáš Kelar a občanské sdružení Kabinet múz.

Podporujeme iniciativu HateFree Culture a do budoucna plánujeme v našem prostoru posilovat angažovanost v sociálních oblastech a pronikat mezi společnost do veřejného prostoru.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.