Подробнее на сайте: https://oncomputer.ruhttps://avtoforward.ruhttps://computertab.ruhttps://ddauto.ruhttps://repairurauto.ruhttps://init-pc.ru https://autotodrive.ruhttps://catchcomputer.ruhttps://proavtoremont.ru
https://clearcomputer.ru https://runcomputer.ruhttps://freshcomputer.ruGo to top of pagehttps://dircomputer.ru
https://controlcomputer.ruhttps://robustauto.ru

ETCIMEX

88

Druh zařízení: Second hand velkoobchod

Ulice: Bří. Štefanů 982/69b

PSČ a Město: 500 03 Hradec Králové

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Second hand velkoobchod

Ulice: Bří. Štefanů 982/69b

PSČ a Město: 500 03 Hradec Králové

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

88

Naše firma se zabývá tříděním a následným prodejem second-handového oblečení. Působíme na trhu již 25 let a v současné době zaměstnáváme přes 200 zaměstnanců 18ti různých národností. Více než 20 % našich zaměstnanců tvoří jiné než české národnosti. Zakladatel společnosti, p. Al-Hallak Talal, pochází původem z Libanonu.

Týdně díky našim zaměstnancům na provozovnách v Hradci Králové a v Olomouci přetřídíme více než 200 tun oblečení. Recyklací více než 10 000 tun oblečení ročně se významně podílíme na ochraně životního prostředí a pomáháme předat náš region v co nejlepším stavu příštím generacím. Naše zboží prodáváme jak na tuzemském trhu, tak i do zemí EU a dalších evropských zemí, do Asie a různých států v Africe. Svou činností dáváme oblečení druhý život.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.