Café Spolek

2

Druh zařízení: Kavárna

Ulice: Sadová 1

PSČ a Město: 789 85 Mohelnice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Kavárna

Ulice: Sadová 1

PSČ a Město: 789 85 Mohelnice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

2

Cafe SPOLEK je sociální podnik, komunitní kavárna a prostor pro všechny bez rozdílu. Mezi naše zákazníky patří senioři, vandráci, rodiče s dětmi, úředníci, poetové, cizinci, starostové či lidé s handicapem.

Najdete nás v městečku Mohelnice na Olomoucku. Chceme oslavovat to, co je na maloměstě pěkného. Organizujeme nejrůznější akce, jako setkání pletařek, výměnný bazar a nebo kurzy češtiny. A taky se se zákazníky rádi bavíme, nabouráváme si navzájem stereotypy a zpochybňujeme zažité pravdy.

V kavárně máme volně k zapůjčení stolní hry, pletací jehlice a také Nový Prostor a další časopisy se sociální tématikou.

Chceme budovat otevřenou společnost a rozvíjet dobrovolnictví. A taky brojíme za čerstvou kávu, poctivé zákusky a lokální produkty. Učíme naše zákazníky, jak se rozmazlovat na té nejvyšší úrovni.

Café SPOLEK to je zkrátka jiné kafe.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.