Café Datel

1

Druh zařízení: Kavárna

Ulice: Piaristická 8

PSČ a Město: 370 01 České Budějovice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

Druh zařízení: Kavárna

Ulice: Piaristická 8

PSČ a Město: 370 01 České Budějovice

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

fotka5: fotka5

1

Přes den café, večer bar - s výběrovou kávou z legendárního kávovaru Faema E61, nefiltrovaným pivem z Dalešic, domácím nakládaným hermelínem, hummusem a dorty, stejně jako s výjimečnými whisky, rumy, absinthy, giny, pálenkami a likéry. To všechno v atmosféře téměř 200 let starého domu v historickém centru města, jen 50 metrů od náměstí. 

Nejsme podnikatelé, co nevědí, co s penězi, a tak si otevřeli kavárnu - jsme Zuzka a Honza, dva milovníci skvělé kávy, dlouholetí organizátoři Budějovického Majálesu a příležitostní cestovatelé. Ze světa jsme si přivezli poznání, že vedle sebe můžou spokojeně žít křesťané, buddhisté, muslimové, rastafariáni, vegani nebo třeba milovníci jitrnic. Je to jenom o přístupu - a chceme, abyste se podobně cítili i v Datlovi. Proto je nám sympatická HateFree Culture a proto třeba děláme cestovatelské projekce z celého světa - ne ty profesionální, ale nadšenecké od obyčejných lidí jako jsme my nebo vy. Přijďte se podívat - nebo se třeba podělit o svoje zážitky. Těšíme se na vás!

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.