Ashram

554d1b3820547 1241631 682043628473198 733569652 N

Druh zařízení: Servis

Ulice: Masarykovo Náměstí 94

PSČ a Město: 331 41 Kralovice

Druh zařízení: Servis

Ulice: Masarykovo Náměstí 94

PSČ a Město: 331 41 Kralovice

554d1b3820547-1241631 682043628473198 733569652 n

Jednoduché žití a hluboké myšlení je našim krédem, u nás vždy najdete pomoc a útočiště v tomto materialistickém světě, vy všichni bez rozdílu rasy, náboženství a filosofie, poutníci...zastavte se na vašich cestách u nás třeba jen k zamyšlení...vítejte v duchovním světě pod ochranou našeho Ášramu.

 

Účelem Ashramu, místa se srdcem, je tvořit dokonalý svět prostřednictvím setkávání, vzájemného pochopení, úcty a moudrosti. Tvořit dokonalý svět stíráním rozdílů pro ty, kteří to skutečně potřebují, byť by se jednalo jen o morální nebo duchovní podporu. Pomáháme se zařadit nezaměstnaným a postavit se na nohy lidem v nějaké obtížné životní situaci, veškerý náš zisk věnujeme na podporu kreativních jedinců, akcí, malých školek, škol a malých organizací rozvíjejících tvůrčí kreativitu a osobnost, speciálních skupin, zdravotně i jinak znevýhodněných. Toto by se dalo nazvat naším prvotním účelem. Každý z našich pomocníčků u nás, ačkoli to není na první pohled viditelné, je nějakým způsobem zdravotně nebo sociálně hendikepován, prosíme o vzájemnou toleranci. Vítejte všichni v oáze klidu a porozumění.

Místo se srdcem na dlani v centru města je jedinečné především svým přesvědčením o tom, že nejlépe člověk dokáže hodnotit vlastním srdcem, a právě proto u nás máte všechno to, co máme my, dokonalý svět je totiž ten, kde má každý svůj zasloužený prostor, lidé dokáží respektovat a vážit si jeden druhého i přesto, že jsou jiní, nevidíme to jako problém, ale jako dar a příležitost k vnitřnímu obohacení. Naší cestou je dávat všem lidem možnost být sám sebou i tam, kde na to většinou zapomínáme, být šťastným a naplněným sám i mezi ostatními. Ashram je pro Vás místo, kde můžete odložit všechny své starosti, strachy i přetvářky a žít svůj život.
Místo se srdcem vzniklo proto, aby umožnilo cítit se přirozeně a pohodlně i tam, kde to prakticky a zdánlivě téměř nejde a zdá se být Everestem jako:
- orientace uprostřed cizího města
- realizace snů, netradiční projekty a pořádání akcí
- problém začlenit se do pracovního procesu i obtížně zařaditelným
- naučit se vykomunikovat a zpracovat obtížné životní situace a ztráty
- mít možnost a příležitost
Bude nám ctí, podpoříte-li nás svojí návštěvou ke spolupráci jako řemeslní tvůrci i pořadatelé, k nákupu kreativních a značkových potřeb, pořádání kreativních workshopů, etc.

Najdete nás hned vedle pošty v dolní jižní části náměstí. Na adrese hned vedle pošty provozujeme specializovaný obchod s kvalitním kreativním, školním, kancelářským a papírenským zbožím vlevo, což je naším druhořadým cílem a turistické informační centrum - servis, do kterého vejdete stejným vchodem. Děláme vše, co nás baví.

Na adrese provozovny bývalého "papírnictví u pošty" provozujeme též: knihkupectví, autorské vydavatelství a Turistický servis. Odborné poradenství v oblasti lokální historie a regionální odborná literatura studentům a badatelům, služby profesionálního průvodce. Vydavatelství, výroba a prodej turistických pohlednic, suvenýrů, dárkových a upomínkových předmětů. Velkoobchod, maloobchod s papírenským zbožím, široký výběr xeroxového papíru, obaly, svíčky, lepenky, kreativní potřeby a galanterie, kvalitní kancelářské a manažerské potřeby, kvalitní školní potřeby osvědčených značek. Domácí potřeby a drogerie. Malířské a výtvarné potřeby. Ekologické výrobky a informace o alternativním životním stylu, potřeby pro leváky, služby invalidům.

Značky, které u nás najdete: kompletní sortiment značky Koh-i-noor, Maped, FOLDERMATE, PRIMO, CENTROPEN, Cello, Herlitz, Leitz, HIT office, PP Karton, Notes, KRPA, ARCH, WIKY, MFP, DITIPO, Liška, Stiva, Rillich ... a mnoho dalších z těch nejlepších...

Preferujeme značky a výrobky šetřící životní prostředí i Vaší kapsu. Podporujeme ECOlogii a alternativní životní styl v duchu všeobecného nenásilí, náboženské i národnostní rovnosti, vegetariánství a veganství, tuzemské a místní řemeslné výrobce, kulturu, cestovní ruch, dětské akce, turistické nadnárodní projekty Svatojakubská cesta a Husova pouť, jejichž jsme kontaktním partnerem, u nás dostanete razítka do Vašich Credenciálů a vše potřebné pro další putování.

Provozní doba
pondělí 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00
úterý 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00
středa 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00
čtvrtek 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00
pátek 9:00 – 12:00, 14:00 – 17:00

Jsme Vám k dispozici 7dní v týdnu i mimo otevírací dobu po telefonické dohodě, obvykle nás zastihnete i v sobotu mezi 9.00 a 11.00.

O poledních pauzách se věnujeme vyřizování telefonických dotazů a speciálním turistickým službám infocentra v terénu. U nás najdete první informace kam u nás ve městě, největší výběr suvenýrů a pohlednic ve městě, a při pozdním příjezdu do města i potraviny a nápoje prakticky kdykoliv hned vedle ve večerce.

"Chceme jít správnou cestou a pomáhat Vám na těch Vašich."
...Váš Ashram...

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.