Подробнее на сайте: http://pilot-in2it.ru http://grand-business.ruGo to top of pagehttp://begin-travel.ruhttp://israeli-medicine.ruhttp://live-medicine.ruhttp://grand-medicine.ruhttp://mellmo.ruhttp://more-health.ruhttp://medicine-plus.ruhttp://free-medicine.ruhttp://german-medicine.ruhttp://firstmedicine.ruhttp://rich-health.ruhttp://free-health.ruhttp://natural-treatment.ru

 

Leitnerová.jpg

Jana Leitnerová podržtaška (sociální média)


Narodila jsem se v červnu 1987 na malé vesnici na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje. Vystudovala jsem dvouobor Český jazyk a literatura a Pedagogika na FF MU v Brně. Během studia jsem se začala zapojovat do projektů a organizací, které měly za cíl překonávat stereotypy a předsudky. V současnosti se věnuji online marketingu a komunikaci na sociálních sítích. Pomáhám firmám, neziskovým organizacím i jednotlivcům s jejich prezentací na sociálních sítích, školím a přednáším o online komunikaci, bezpečnosti na sociálních sítích a o krizové komunikaci. Jsem součástí HateFree Culture, protože vím, že předsudky se dají překonávat. Sama jsem toho zářným příkladem. Myslím, že je třeba tato témata otevírat věcně, konstruktivně a někdy také s nadhledem. A přesně tak to dělá i HFC. (Jana Leitnerová v HFC působila do konce roku 2017.)

 

Adam Podhola - zónař

Adam Podhola podržtaška (HateFree Zones)

Narodil jsem se v roce 1987 na východním Slovensku, nikdy jsem tam však prakticky nežil. Vystudoval jsem Institut mezinárodních studií na FSV UK v Praze. Během studia jsem rychle zjistil, že svět není tak růžový, jak na první pohled vypadá. Postupně jsem se učil praskat své bubliny. Jednu třeba přímo v Praze, kde jsem organizoval studijní cesty pro mladé leadery z Blízkého východu a Severní Afriky. Brzy jsem pochopil, že mladé holky v šátku, byť mají titul MBA a pomáhají budovat občanskou společnost v zemích, kde to mají často velmi těžké, u nás prostě vítány nejsou. A to mě vážně štve. K HateFree Culture jsem se přidal právě proto, abych to mohl změnit. (Adam podhola v HFC působil do konce roku 2017.)

Lucie Bittalová - community manager

Lucie Bittalová podržtaška 1 (community manager)

Narodila jsem se v roce 1987 v jihomoravských Valticích, ale velkou část života jsem prožila v severomoravském Bohumíně. Dálkově studuji anglistiku na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem se poprvé začala aktivně zajímat o lidskoprávní tematiku . Baví mě na toto téma upozorňovat kreativně a s humorem, např. „trollením nácků“ na sociálních sítích. Když zrovna nejsem na facebooku, sním o romantické lásce s Adamem B. Bartošem. A proč jsem součástí HateFree Culture? Čtěte zde.

Lucka v roce 2016 podlehla rakovině děložního čípku.

Jaroslav Valůch - Manažer projektu

Jaroslav Valůch spoluzakladatel projektu

Narodil jsem se v létě roku 1979 ve Zlíně. Vystudoval jsem reklamu, ale protože se mi nechtělo propagovat prací prášky, rozhodl jsem se zkusit jí využít k něčemu užitečnějšímu. To mě přivedlo do různých koutů světa, kde jsem prostřednictvím  médií či online a mobilních aplikací asistoval obětem konfliktů a katastrof. Mnohokrát jsem díky tomu poznal, jak zdánlivě nevinné projevy nesnášenlivosti mohou být zárodkem děsivých a neřešitelných problémů. V Čechách jsem byl několikrát napaden nácky jenom kvůli tomu, co jsem měl na sobě (o tom více zde). Ten pocit nespravedlnosti je příliš silný na to, abych seděl se založenýma rukama, proto jsem součástí HateFree Culture.

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.