Подробнее на сайте: https://remontvsvoidom.ru https://samodelkick.ru https://svoidomsnulya.ru https://powerautoplus.ru https://samodelkan.ruhttps://avtoenter.ru https://stroikaudoma.ru https://dothouse.ru https://domstroiplus.ruhttps://moidomremont.ru
https://fastumauto.ruhttps://houserento.ruGo to top of pagehttps://domusremont.ruhttps://houseunite.ruhttps://medicinecu.ru

Husákovy děti

Slider Bus

Druh zařízení: Obchod

Ulice: Křížová 105/4

PSČ a Město: 603 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

Druh zařízení: Obchod

Ulice: Křížová 105/4

PSČ a Město: 603 00 Brno

fotka1: fotka1

fotka2: fotka2

fotka3: fotka3

fotka4: fotka4

slider bus

Antikvariát s dětskou literaturou, beletrií i literaturou faktu a obchod s retro a původními českými hračkami.

Název Husákovy děti je název generace - silných ročníků narozených v normalizačním Československu 70. let 20. století, kdy byl generálním tajemníkem KSČ a později prezidentem Gustáv Husák.

My, generace Husákových dětí, jsme nyní rodiči. Ačkoli nemáme snahu lakovat narůžovo politické poměry v době našeho dětství, přesto se tehdy našly věci, na které rádi vzpomínáme – například hračky. Pamatujete? Igráček, plechové hračky na klíček, káča, stavebnice Seva, deskové hry Dlouhý, Široký a Bystrozraký nebo Dostihy a sázky... Některé se vyrábějí dodnes. Zkuste nimi udělat radost sobě i svým dětem! Nabízíme Vám ty nejznámější a nejlepší z nich. Vybrat si můžete také z didaktických, naučných a kreativních hraček.

Většina jich pochází od renomovaných ČESKÝCH VÝROBCŮ. Jsou kvalitní a bezpečné.

 

Agentura pro sociální začlěňování - logo

Úřad vlády České republiky - logo

eea grants

CT-V2-lgv2

Projekt HateFree Culture realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize.